27. - 30. Juuni, 2019 Tallinn, Eesti
My Team Info

Meelelahutus

Atlantis H2O Aquapark

Veepark Atlantis H2O Aquapark koostöös Tallinna Cup pakub oma liikmetele sooduspilet 25% allahindlusega külastades veekeskust, mis on Viimsi kuurortlinnas: Viimsi, Randvere tee 11.  Atlantis H2O Aquapark on Eesti unikaalseim vee ja looduse avastuskeskus. Siin tehakse teadust ujumispükstes, jätmata kedagi külmaks või…kuivaks. See on terve veealune linn oma elanike ja nende lugudega.

Tallinn Cupi ajal on käpaela ettenäitamisel hinnad järgmised:

  • 3 tunni pilet lastele 6-15 a. - 13€  12€
  • pilet terve päeva peale lastele 6-15 a. -  18€  16€
WWW

Batuudikeskus SKYPARK

Tallinn Cup koostöös batuudikeskus SKYPARKiga annavad spordisõbrale sooduspääsme külastamaks Euroopa ainulaadset batuudikeskust.

Tallinn Cup turniiri käepaelaga pakub SKYPARK turniiril osalejatele 50% soodsamat päevapileti hinda, milleks on 7,90 4,00€.

*Batuudikeskuse päevapilet tagab juurdepääsu kõikidele atraktsioonidele keskuses.

Ootame Teid hüppama ja lustima!

WWW

Eesti Vabaõhumuuseum

Tule külla! Eesti küla Eesti pealinnas - Eesti Vabaõhumuuseum - ootab sind! Tule ja uuri, kuidas elasid endistel aegadel erineva jõukuse ning oskustega pered, sõida hobuvankris, tervita lambaid, uudista külapoe valikut, einesta kõrtsis ja naudi vaateid ning värsket õhku.

Noorte jalgpalliturniiri Tallinn Cup käepaelaga saad vabaõhumuuseumisse - 9€ 5, 7-aastased ja väiksemad külastajad pääsevad sisse tasuta.

WWW

Unibet Kardikeskus

Unibet Kardikeskus on Eesti pikim sisekardirada (450m), mis pakub motosõpradele elamusi aastaringselt. Aprillist-oktoobrini on avatud väliraja osa, mis pikendab rada 700 meetrini. Asume Laagri Maksimarketi parklast välja ehitatud kinnises hallis ning oleme kergesti leitavad ja ligipääsetavad. Kasutusel on 12 hobikarti Sodi RX7, mis on piisavalt võimsad ja väga turvalised, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadusi. Tule ja koge meie juures tõelist adrenaliini!

Tallinn Cup Bracelet käepaela ette näitamisel 05-08.07 8 minutit 8 eurot!

WWW

Tallinn Zoo

Tallinn Cup koostöös Tallinna Loomaaiaga annavad spordisõbrale sooduspääsme külastamaks Tallinna Loomaaeda allahindlus on 60%.

Pileti hind on  5 2  

 

WWW