Drużyny zarejestrowane

FC Tallinn
Tallinn
NF Academy
Lisbon
Jarlabergs IF
Stockholm
Kenkre FC
Mumbai
FK Auda
Kekava
Hässelby SK FF
Stockholm
Tallinna JK Legion
Tallinn
JK Tallinna Kalev
Tallinn
FC Tallinn
Tallinn
FC Narva Trans
Narva
NF Academy
Lisbon
RiPS
Riihimäki
Kenkre FC
Mumbai
Tartu JK Tammeka
Tartu
Viimsi MRJK
Tallinn
Benfica Fussballschoul
Luxembourg
NF Academy
Lisbon
Jarlabergs IF
Stockholm
RiPS
Riihimäki
Kenkre FC
Mumbai
Amator Maszewo
Maszewo Duze
US Terre di Castelli
Vignola
FK Auda
Kekava
Tallinna JK Legion
Tallinn
FC GAUJA
Valmiera
FC Flora MK
Tallinn
FC Flora KSE
Tallinn
FC Flora Rohelised
Tallinn
JK Volta must
Tallinn
FC Tiigrid
Tallinn
Benfica Fussballschoul
Luxembourg
NF Academy
Lisbon
Kenkre FC
Mumbai
Amator Maszewo
Maszewo Duze
Harju JK
Tallinn
FC Flora TP
Tallinn
JK Tallinna Kalev
Tallinn
Raplamaa JK
Rapla
JK Tabasalu
Tabasalu
FC Tallinn DS
Tallinn
FCI Levadia
Tallinn
NF Academy
Lisbon
FC KTP vihreä
Kotka
FC KTP valkoinen
Kotka
LeKi-futis valkoinen
Lempäälä
LeKi-futis sininen
Lempäälä
TuNL Valkoinen
Turku
TuNL Sininen
Turku
JK Tammeka
Tartu
SAPA Green
Helsinki
SAPA Black
Helsinki
Põhja Tallinna JK Volta
Tallinn
Kenkre FC
Mumbai
Amator Maszewo
Maszewo Duze
Ilves JP 1
Tampere
FK Auda
Kekava
Puotinkylän Valtti Vihreä
Helsinki
Puotinkylän Valtti Keltainen
Helsinki
Harju JK Rae
Harjumaa
FCI Levadia
Tallinn
Benfica Fussballschoul
Luxembourg
Pakkalan Palloseura White
Vantaa
Pakkalan Palloseura Red
Vantaa
Saku Sporting
Saku
LeKi-futis valkoinen
Lempäälä
LeKi-futis sininen
Lempäälä
FC Tallinn
Tallinn
FC Reipas Black 1
Lahti
FC Reipas Black 2
Lahti
FC Flora IZ
Tallinn
FC Flora TH
Tallinn
Kenkre FC
Mumbai
Ilves JP Keltainen
Tampere
Ilves JP Vihreä
Tampere
FK Auda
Kekava
FC Flora TP
Tallinn
FC GAUJA
Valmiera
JK Tabasalu
Tabasalu
IF Bromma pojkarna
Stockholm
Jalkarannan Palloseura Red
Lahti
Jalkarannan Palloseura Black
Lahti
TPV Red
Tampere
TPV White
Tampere
FC Atacante
Belgrade
Saku Sporting
Saku
Madona FK
Madona
Kenkre FC
Mumbai
FK Auda
Kekava
FC Levadia E.L.
Tallinn
FC GAUJA
Valmiera
FK Utenis
Utena
FC Tiigrid
Tallinn
GrIFK
Kauniainen
Põhja Tallinna JK Volta
Tallinn
FK Auda
Kekava
FK Auda 2016
Kekava
FC Levadia E.L.
Tallinn
Saue JK Valge
Saue
Saue JK Punane
Saue
JK Tallinna Kalev
Tallinn
FC GAUJA
Valmiera
FK Utenis
Utena
JK Vaprus
Pärnu
JK Tallinna Kalev
Tallinn
FC Soisy AM
Soisy sous Montmorency
Saku Sporting
Saku
Kenkre FC
Mumbai
UKP Akademia Sarenek
Zławieś Wielka
Püsivus/Raplamaa JK
Kohila
FK Utenis
Utena
FC Soisy AM
Soisy sous Montmorency
Leppävaaran Pallo
Espoo
UKP Akademia Sarenek
Zławieś Wielka
PPV / PiTa YJ
Helsinki
FC Soisy AM
Soisy sous Montmorency
Puotinkylän Valtti
Helsinki
Saue JK
Saue