10.07.2024

Puchar Tallina 2024 dobiegł końca! Na podium stanęły drużyny z Estonii, Finlandii, Luksemburga, Szwecji, Serbii, Łotwy i Azerbejdżanu..

Turniej, który się odbył, był niesamowitą radością dla estońskiej społeczności piłkarskiej: 100 drużyn, z których połowa pochodziła z innych krajów! Kluby z Włoch, Luksemburga, Polski, Estonii, Szwecji, Serbii, Portugalii, Finlandii, Łotwy, Litwy i Azerbejdżanu spotkały się, aby dobrze się bawić, grać w piłkę nożną i przeżyć burzę emocji!
Uczestnicy rywalizowali w ośmiu kategoriach wiekowych chłopców i jednej kategorii dziewcząt. Do grup chłopięcych dołączyło kilka drużyn kobiecych. Finalistów można zobaczyć w sekcji „Finały” na stronie internetowej.

Turniej został również zapamiętany dzięki fajnemu otwarciu z wizytą na meczu drużyn estońskiej Premier Ligi, a także bardzo pięknym medalom wykonanym na zamówienie!
W tym roku zrobiliśmy wiele, aby przyciągnąć tak dużo zagranicznych drużyn i nie poprzestaniemy na tym w przyszłej jubileuszowej edycji Tallinn Cup!
Zdjęcia z zawodów można zobaczyć w galerii na naszej stronie internetowej lub na naszym kanale Telegramowym!

Do zobaczenia na 10. edycji Tallinn Cup!!!