27. - 30. Juuni, 2019 Tallinn, Eesti
My Team Info

Hotellid

Park Inn Hoteli 4****

Park Inn by Radisson Central Tallinn kuulub rahvusvahelisse ökoprogrammi Roheline Võti ning omab vastavat sertifikaati. Kogu majas levib WiFi internetiühendus, kaasa arvatud restoranis ning konverentsikeskuse. Hotell asub otse Tallinna südames, vaid 500 meetri kaugusel UNESCO Maailmapärandi Nimekirja kuuluvast vanalinnast. Lühikese jalutuskäigu kaugusele jäävad mitmed vaatamisväärsused, meelelahutuskohad, ärimajad ning ostukeskused. Tallinna Lennujaam jääb 5 km, raudteejaam 2 km ning reisisadam vaid 1 km kaugusele. Hotellis on kokku 245 mugavat ja kaasaegset tuba ning kõik toad on varustatud konditsioneeri ning WiFi interneti ühendusega. Uued, avarad ja põnevate värvilahendustega Superior toad (29m2) ning Sviidid (60m2) sobivad hästi nii ärireisil viibijate vajadustega kui ka enam kui 2 inimese majutamiseks. Superior (29m2) toad on värskelt renoveeritud ning väga avarad. Tubades on hommikumantlid ja sussid ning tee ja kohvi valmistamise võimalus. Osades tubades on lahtikäiv tugitool ja/või rõdu. Tubades on lameekraantelerid, seifid, hommikumantlid ja sussid ning tee ja kohvi valmistamise võimalus. Hotellis on 2 tuba, mis kohandatud erivajadustega külastajatele ning enamik avalikust alast, kaasa arvatud restoran Kompass ning konverentsikeskus, on hõlpsalt ligipääsetavad ratastooliga. 

Äsja uue välimuse saanud restoran Kompass pakub mitmekülgset ning balansseeritud toiteväärtusega valikut nii hommikuks, lõunaks kui õhtuks. Mõelnud oleme ka toiduallergiaga inimestele ning taimetoidu eelistajatele.

Park Inn by Radisson Central Tallinn pakub 4 nõupidamisruumi, millest suurim mahutab 80 inimest. Kogu konverentsikeskuses 150 kohta. Võimalus korraldada nii koosolekuid, seminare, esitlusi, sünnipäeva- kui pulmapidusid. Varustuse hulka kuuluvad esitlusvahendid, kriidi- ja markeritahvel, kirjutusvahendid, mikrofonisüsteem, projektor ning teisaldatav 55-tolline lameekraan koos videojaoturiga. Lisaks sellele pakub hotell mitmekülgsed kohvipauside, lõuna- ja õhtusöökide menüüd.