27. - 30. Juuni, 2019 Tallinn, Eesti
My Team Info

Кes tohib osaleda

Osaleda jalgpalliturniiril Tallinn Cup tohivad klubid ja spordikoolid mis on tunnustatud riikide jalgpalliliitude kaudu, kes on FIFA liikmed.

Jalgpallifestivali Tallinn Cup avalöögi annavad alagrupimängud, millest kaks paremat võistkonda igast alagrupist jätkavad Elite Cup turniiri mängudega, ülejäänud meeskond jätkavad turniiril mängimist Simple Cup sarjas.

Alagrupp sarjas toimuvad mängud neljapäevast laupäevani.

Pühapäeval toimuvad finaalmängud mõlemas sarjas. Igale võistkonnale on garanteeritud 6 mängu.

Kategooria osalejat

Кat. Vanus Väljak Suluseis Мänguaeg Mänguaeg finaalis
B14 poisid 2005 offside 2*20 min 2*20 min
B13 poisid 2006 offside 2*20 min 2*20 min
B12 poisid 2007 ½ väljak 8+1 offside 2*20 min 2*20 min
B11 poisid 2008 ½ väljak 8+1 offside 2*20 min 2*20 min
B10 poisid 2009 ¼ väljak 6+1 2*15 min 2*15 min
B9 poisid 2010 ¼ väljak 6+1 2*15 min 2*15 min
B8 poisid 2011 ¼ väljak 4+1 2*15 min 2*15 min
G15 tüdrukud 2004-06 offside 2*20 min 2*20 min

Mängijate arv võistkonnas

Mängijate arv võistkonnas ei tohi olla rohkem kui 20 mängijat. Osalevate mängijate arv ühes mängus ei ole piiratud, Vahetuste arv ühes mängus ei ole piiratud.

Mängijate vahetusi vanuseklassis 11 mängijat väljakul tohib teha ühes mängus mängu peatamata kuni 5 mängijat, teistes vanuseklassides kuni 3 mängijat. Lubatud on edasi-tagasi vahetused.

Soovitame hoida ühel registreeritud mängijal üks võistlusnumber terve turniiri mängude ajal.

Üks registreeritud mängija tohib osaleda ainult ühes vanuseklassi ametlikes mängudes.

Erilised load

Kategoorias 11-mängijat väljakul võib kasutada automaatselt kahte vanemat mängijat. Registreerituid vanemaid mängijaid ei saa vahetada uute vanemate mängijatega turniiri jooksul.

Tüdrukute kategoorias 11-mängijat väljakul võiba kasutada kolme vanemat mängiat. Tüdrukute kategoorias 7-mängijat väljakul saab kasutada 2 vanemat mängijat ühes mängus, kes on vanemat kui 1 aasta.

Erilubasi saab taotleda turniiri organisaatoritelt. Erilubade olukord rahvusvahelistele võistkondadele on seotud rahvusvahelise võistkonna kodumaiste meistrivõistluste reeglitega noorte vanuseklassides.

Eesti Jalgpalli Liidu noorte meistrivõistlustel osalevatele noorte võistkondadele on lubatud kasutada turniiril Tallinn Cup kahte vanemat mängijat vanuseklassides (B12, B11, B10, B09), kes on sündinud eelneva aasta peale 1. augusti.

Tüdrukutel on lubatud osaleda poiste vanuseklassides. Poistel ei ole lubatud osaleda tüdrukute vanuseklassides.

Turniril Tallinn Cup on lubatud ühel mängijal osaleda ühes võistkonnas terve turniiri jooksul.

Kõik muutused ja eriarvamused on lubatud ainult turniiri korraldajate nõusolekul.

Тurniiri algus

 • 27 juuni – saabumine ja võistkondade registreerimine
 • 28 juuni – alagrupi mängud ja pidulik turniiri avamine,
 • 29 juuni – poolfinaalid sarjades Elite Cup ja Simple Cup ja turniiri disco ja pidulik treenerite õhtu,
 • 30 juuni – finaalmängud, autasustamine, kojusõit.

Majutuse kategooria

Tallinn Cup pakub kolme majutuskategooriat:

А) Majutus koolimajas

Miinimum üks ja maksimum viis täiskasvanut võivat majutuda koolimajas oma võistkonna juures oma magamisvahenditega. Kõik, kes majutuvad koolimajas peavad tasuma majutustasu, milles kajastub elamine ajavahemikul 27. juuni kuni 30. juuni, toitlustus ajavahemikul 27. juuni kuni 30. juuni ja Tallinn Cup Käepael. TÄHTIS: Kui saabute varem või lahkute varem, palume Teil suhelda turniiri korraldajatega. Ekstra öö koolimajutuses maksab 20.- eur ööpäev. Maksimum 50 võistkonda majutub turniiril koolimajutuses.

B) Majutus hotellis

Tallinn Cup pakub majutusi 3* kuni 4* hotellides. Hinnas kajastub hommikusöök ja Tallinn Cup Käepael. Lisana saate tellida voucherid turniiril lõuna ja õhtusöögile turniiril pakutavates hotellides, võistlusmängudes staadionitel ja turniiril pakutavates koolimajades. Et tagada majutus oma võistkonnale palun kirjutada turniiri korraldajatele aadressil: info@tallinncup.eu Hotellimajatus võistkondadele kuni 50 võistkonda.

С) Iseseisev majutus võistkondadele või ilma majutuseta

Võistkonnad, kes valivad iseseisva majutuse tasuvad osavõtutasu ja saavad turniiriks Tallinn Cup Käepaeli - 21 euro.

Lisateavet hindade...

Tallinn Cup Käepael sisaldab:

 • Tasuta transport Тallinnas väljapakutud liinidel;
 • Tasuta sissepääs või soodushinnaga sissepääs Tallinna vabaaja keskustesse või muuseumitesse. Täpne info kodulehel: www.tallinncup.eu/es/entertainment
 • Vaba sissepääs Tallinn Cup diskoteeki;

Osavõtutasu

Kõik võistkonnad, kes registreerivad võistkonna turniirile tasuvad turniiri osavõtutasu.

 • Osavõtt turniirist
 • Värv Kataloog Tallinn Cup
 • Sertifikaadid kõigile osalejatele

Vaba-aeg

Turniiri ajal on avatud mitmed vabaaja keskused Tallinnas tasuta võis soodushinnaga.

Sissepääs on tagatud Tallinn Cup kaaridiga.

Tallinn Cup kaarte väljastab turniiri korralduskomitee turniiril osalevatele võistkondadele.

Majutus koolis

Turniiri korraldajad jätavad endale õiguse majutada parmate tingimuste nimel ühte võistkonda ühest koolist teise.

Võistkond, kes valib koolimajutuse kannab koolimajutuse tingimuste eest vastust läbi võistkonna liidri, kes märgitud võistkonna ülesandmislehel. Suitsetamine ja alkohoolsete jookide tarvitamine koolimaja territooriumil on rangelt keelatud.

Võistkonnad, kes majutuvad koolimajas peavad tasuma 70 eurose deposiidi kahjutasude ennetamiseks.

Makstud summa kahjutasude ennetamiseks tagastakse koolimajast lahkumisel vastavalt koolimajutuse aktile.

Tähtsad kuupäevad

1. september – algab võistkondade registreerimine turniirile;

1. jaanuar– viimane võimalus tasuda võistkonna osavõtutasu hinnaalandusega kuni 20%;

1. juuni - viimane võimalus tasuda võistkonna turniirist osavõtutasu ja ettemaks 50% osavõtjatasust;

15. juuni – viimane makse turniiri osavõtja tasu maksmisel;

27. juuni – võistkondade saabumine turniirile ja mängijate registreerimisvormi täitmine

Esindaja kaart (Lieders Card)

Iga võistkond saab kaks Esindaja Kaarti (Lieders Card), mis tagavad sissepääsu treenerite pidulikule õhtusöögile ja Sport baari staadionil.

Pidulik treenerite õhtu toimub 29. juuni, kus võimalus veeta mõnusalt vabaaega, suhelda turniiri korraldajate ja teiste klubide treeneritega.Turniiri korraldajad on oonud mõnus olemise mõnuse muusika ja õhtusöökidega.

Kindlustus. Мeditsiiniline kindlustus.

Kõik jalgpalliturniiril osavõtvad mängijad ja teenindav personal peavad olema meditsiiniliselt ja varavastaselt kindlustatud.

Turniiri Tallinn Cup organiseerijad ei võta vastust turniiril tekkivate meditsiiniliste olukordade ja varavastaste kahjude osas.

Võistlusmängude ajal tekkivate vigastuste korral on tagatud esmaabi väljakute kõrval.

Auhinnad

Iga turniiril osaleja saab diplomi. Kohtadel 1-3 sarjades Final Elite Cup ja Final Simple Cup tulnud võistkondi autasustatakse medalite ja karikatega.

Turniiri Tallinn Cup ajal toimub viktoriin, mille käigus osalejad saavad koguda turniiri kleebiseid, auhindu ja Tallinn Cupi värvilise kataloogi. Kogudes kokku kõik pakutavad kleebised on väljateenitud peaauhind turniiri peasponsorilt. Kleebiseid ajagatakse kohtunikelt hea mängu eest, suveniiride ostude eest, erinevate konkursidel osalemise eest., turniiril diskoteegis käimise eest ja finaalmängudel osalemise ja vaatamise eest.

Turniiri ärajäämine. Force majore.

Juhul, kui turniiri ei saa pidada või lükkub turniir edasi sündmuste tõttu, mis ei sõltu korraldajatest (vääramatu jõu tagajärjel) või sündmuste tõttu, mis ei ole seotud tahtlikuse või raske hooletusega turniiri korraldajate poolt, siis turniiri korraldajad ei saa pidada vastutavaks, delegatsioonidele tekkinud kahjustuste või kulude eest (transpordikulud, majutuskulud, kulud täiendavatele tellimustele, finantskulud jne).

Nendel asjaoludel turniiri korraldajad jätavad endale õiguse kas säilitada kogu registreerimise ja majutuse eest tehtud maksed ning kasutada seda tulevikus toimuva turniiri maksude katteks või hüvitama delegatsioonidele maksed pärast kulude mahaarvamist, mis on tekkinud turniiri korraldamisega ja mida ei ole võimalik sisse nõuda kolmandatelt osapooltelt.

Tallinn Cup ei ole mingil viisil vastutav vigastuste või finantsilise kahju korral, mille põhjuseks on sõda, sõjasarnane olukord, rahvarahutused või võimude sekkumine, streigid, töösulud, blokaadid või neile sarnased üritusted.

Turniirist loobumine

Osavõtutasu ei tagastata, kui võistkond loobub osalemast alljärgnevalt

50% osavõtutasust tagastatakse, kui võistkond loobub enne 1. juunit

Osavõtutasu ei tagastata peale 20. juunit

Saabumine ja lahkumine

Registreerimisavalduses tuleb võistkonnal näidata, kas võistkond vajab abi transpordiga võistkonna saabumisel ja lahkumisel.

Info võistkonna transpordiabist peab olema laekunud turniiri korraldajatele enne 15. juunit Kõik muutused võistkonna saabumisel turniirile või lahkumisel turniirilt tuleb kooskõlastada turniiri organisaatoritega.

Viisad. Nõusolek informatsiooni saamiseks

Turniiri korraldajad aitavad viisadega võistkondi, kes saabuvad Eestis ja vajavad viisade vormistamisel abi. Viisateenuse abi toimib võistkondadele, kes on tasunud turniiri osavõtuatasu.

Viisade vormistamisel vajavad organisaatorid turniirile saabuvate võistkondade nimekirjasid saabuvate inimeste andmetega.

Turniirile registreerinud võistkonnad, kes teinud registreerimise võistkonna ametliku esindaja kaudu, kinnitavad, et turniiri Tallinn Cup korraldajal on õigus saata võistkonnale ja võistkonna esindajale reklaam- ja teabeinfot turniiriga seotud info kohta.
Turniiri Tallinn Cup teabeinfost loobumiseks palume saata turniiri korraldajale e-kiri.

Ekskursioonid

Meie peamine ülessanne on võimaldada turniiril osalejatele ekskursioone Tallinnas.

Tagades ekskursioonide parema planeerituse tuleb varasemalt tellida turniiri organisaatoritelt giiditeenus, bussiteenus.

Turniiri ajal ekskursioonide tellimine äärmiselt raskendatud.

Turniiri avamine ja rongkäik

Turniiri avamine ja pidulik rongkäik toimub 28. juuni

Avamisel osalevad võistkonnad peavad olema riietatud klubimärgistusega vormidesse, omama oma klubi sümboolikaga lippe ja olema esinduslikud esindama oma klubi.

Turniiri avamine toimub Tallinnas Sportland Arenal (Asula 4C)

Osalemine ja tasumine

Palun pidage meeles, et enamik kategooriaid on täielikult broneeritud väga varakult. Kinnitada sport turniiri – registreerida ja maksta osavõtutasu niipea, kui võimalik. Võistkonna registreerimine loetakse ametlikuks, alates päevast, millal laekub registreerimistasu. Registreerimistasu peab olema tasutud 30 päeva jooksul pärast registreerimistaotluse esitamist internetis.

Registreerimistasu ja osalemistasu peab olema tasutud tähtajaks, kuid mitte hiljem, kui märgitud turniiri maksude tasumiste reeglites.

Makse eurodes: 

 • Jalgpalliturniir Tallinn Cup MTÜ
 • SWEDBANK, Tallinn
 • EE2022 0022 1061 0638 10
 • SWIFT: HABAEE2X.

Peale registreerimistasu tasumist me kinnitame Teie registreerimise.

Pange tähele, et kõik pangaoperatsioonide tasud tuleb maksta meeskondade poolt. Turniiri korraldajad aksepteerivad tasumist kohalikus rahas milleks on "Euro"

Muid turniiri eest tasumise võimalusi korraldajad ei aksepteeri.

Giidi. Vabatahtlikud

Jalgpalliturnnir Tallinn Cup kutsub tööle vabatahtlike, kellel ülesandeks on külaliste vastuvõtt, võistkondade abistamine ja turniiri korraldustööde teostamine. Turniri korralduskomitee osuta rahalist teenust tehtud töö ja abi eest. Maksame töö vabatahtlikele, pakkuda neile toitu, mõnel juhul majutus. Sa ei pruugi elada Tallinnas või Eestis. Sa ei muutunud nii rikas, kuid laual oleks hea aidata oma eelarvest. Täpsemat teavet, võtke ühendust e-mail: cup@tallinncup.eu